Dizi Arşivi

Wonderful Days izle
(IMDb: 7.3)
Dizi Kang Dong Suk (Lee Seo Jin) ismindeki fakir olarak büyüyen bir çocuğun yıllar sonra kasabasına başarılı bir savcı olarak dönüp ilk aşkıyla karşılaşmasını ve karışık aile ilişkilerini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ryu Seung-su, Ok Taec-yeon, Kim Hee-seon, Lee Seo-jin, Lee Elijah
Tür : Dram
Blow Breeze izle
(IMDb: 7.5)
Dizi, zeki bir kadın olan Mi-Poong (Lim Ji-Yeon)’un Kuzey Koreli bir erkek Jang-Go (Son Ho-Jun) ile yaşadığı zorlu aşkı konu almaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Son Ho-jun, Lim Ji-yeon, Oh Ji-eun, Im Soo-hyang, Han Joo-wan
Tür : Dram
Bad Guys: Vile City izle
Dizi, artan şiddet suçları ile mücadelede etmek için savcı Woo Je-Moon’un (Park Joong-Hoon) sert adamlardan oluşturduğu bir ekibin etrafında dönmektedir. Oluşturduğu ekibin üyeleri; Heo Il-Hoo (Joo Jin-Mo), Jang Sung-Cheol (Yang Ik-June), No Jin-Pyeong (Kim Moo-Yul) ve Han Gang-Joo (Ji Soo).
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Yang Ik-june, Kim Moo-yul, Joo Jin-mo, Song Young-chang, Ji Soo
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Bad Guys izle
(IMDb: 7.9)
Artan şiddet suçları ile mücadelede Emniyet Müdürü suçlulardan oluşan bir takım oluşturmayı Dedektif Oh Goo-Tak'a (Kim Sang-Joong) teklif eder. Aşırı polis gücü kullanmaktan askıya alınan Dedektif Oh Goo-Tak teklifi kabul ederek ekip üyelerini toplar: bir gangster olan Park Woong-Cheol (Ma Dong-Seok), olağanüstü zekası ile bir seri katil olan Lee Jung-Moon (Park Hae-Jin) ve kiralık katil Jung Tae-Soo (Jo Dong-Hyeok). Ayrıca Polis Müfettişi Yoo Mi-Young'da (Kang Ye-Won) bu ekibe katılır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Kim Sang-joong, Park Hae-jin, Ma Dong-seok, Kang Ye-won, Jo Dong-hyuk
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Mask izle
(IMDb: 7.7)
Dizi, kimliğini saklayarak başka biriymiş gibi davranan ve bir aile chaebolunun (kore usulü holding) varisi (Ju Ji-Hoon) ile evlenen bir kadının (Soo-Ae) hikayesini anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Soo Ae, Ju Ji-hoon, Yeon Jung-hoon, Yoo In-young, Jung Dong-Hwan
Tür : Dram, Suç
Second To Last Love izle
Dizi, 40’larında ve bekâr olan Ko Sang-Sik (Ji Jin-Hee) ve Kang Min-Joo’nun (Kim Hee-Ae) arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ji Jin-hee, Kim Hee-ae, Kwak Si-yang, Kim Seul-gi, Lee Soo-min
Tür : Komedi
Discovery of Love (Discovery of Romance) izle
Lee Room (Jung Yu-Mi) sevgilisine aşık bir kadındır. Ancak yaptığı hataların farkına varan eski erkek arkadaşı Kang Tae-Ha (Eric) pişman bir şekilde karşısına çıkmıştır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Eric Mun, Jung Yu-mi, Sung-Joon, Yoon Jin-yi, Kim Seul-gi
Tür : Komedi, Romantik
Heart to Heart izle
(IMDb: 7.3)
Cha Hong-Do'nun (Choi Gang-Hee) sosyal fobisi ve ciddi yüz kızarması gibi psikolojik sorunları vardır. Bunun yanı sıra meraklı bir kişiliğe sahiptir ve o her şeyi kitaplardan, internetten öğrenir. Bir gün, Cha Hong-Do'nun büyükannesi ölür. Büyükannesi onun dış dünyaya ile iletişim kaynağıydı. Bu yüzden Cha Hong-Do, bir hizmetçi olarak ev işleri yapmaya başlar, fakat yaşlı bir kadın olarak kendini gizler. Başından geçen bir olay sonucunda, bir psikiyatrist olan Ko Yi-Seok (Chun Jung-Myung) ile karşılaşır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Choi Kang-hee, Chun Jung-myung, Lee Jae-yoon, Ahn So-hee, Uhm Hyo-sup
Tür : Komedi, Romantik
Jupiters Legacy izle
(IMDb: 9.5)
Onlar, süper kahramanların ilk nesli. Ancak görevi çocuklarına teslim ederken iki nesil arasındaki gerilim yükselir ve eski kurallar geçerliliğini yitirir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Josh Duhamel, Ben Daniels, Leslie Bibb, Elena Kampouris, Andrew Horton
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
The Path izle
(IMDb: 7.3)
Hannibal dizisinin Emmy ödüllü yıldızı Hugh Dancy ile Emmy ödüllü oyuncu Aaron Paul, başrolü paylaştıkları gerilim dolu bir hikaye ile karşınızda!
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Aaron Paul, Michelle Monaghan, Hugh Dancy, Kyle Allen, Freida Pinto
Tür : Dram
Filtrele2205 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori