Dizi Arşivi

Walker izle
(IMDb: 6.3)
İki çocuklu dul bir adam olan Cordell Walker, iki yıllık gizli görevini tamamlamasının ardından Austin’e geri döner. Walker, burada çocuklarıyla yeniden bağlantı kurmaya, aile çatışmalarıyla başa çıkmaya çalışır. Yeni ortağıyla birlikte eyaletteki suçları araştırmaya başlayan Walker, suçlularla kurallardan bağımsız kendi ahlak kuralları doğrultusunda savaşır. Bu sırada Walker, karısının ölümü ile ilgili şüphelenmeye başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jared Padalecki, Lindsey Morgan, Keegan Allen, Kale Culley, Violet Brinson
Tür : Aksiyon, Macera
Losing Alice izle
(IMDb: 7.7)
Losing Alice, ailesini büyütmek için zaman harcadıktan sonra yönetmen olarak kariyerine hızla başlamaya çalışan Alice'i takip edecek. Kadın senarist Sophie ile tesadüfi bir karşılaşma, Alice'e tam olarak bu fırsatı verir. Ancak iki kadın yakınlaştıkça ve Alice, Sophie'nin senaryosunu bir filme dönüştürmeye başladığında, Alice kendini başarı ve güç vaadine teslim ederken Sophie'ye daha fazla takıntılı halde bulur.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayelet Zurer, Lihi Kornowski, Gal Toren, Yossi Marshek, Shai Avivi
Tür : Dram
Fate: The Winx Saga izle
Bir grup peri, sihirli güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken bir yandan da aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Elisha Applebaum, Eliot Salt, Danny Griffin
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
What Happens to My Family? izle
Bir ailenin günlük yaşamını anlatmaktadır. Moon Tae-Joo (Kim Sang-Kyung) Daeoh Şirketi'nde ikinci yüksek rütbeli bir çalışandır. Diğerler insanlardan daha iyi olduğunu düşünmektedir ve aynı zamanda aşk hayatı bir travmadır. Yeni sekreteri Cha Gang-Sim (Kim Hyun-Joo) ile tanıştığında hayatında bir şeyler değişir. What's with This Family
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Na Young-hee, Kyeon Mi-ri, Yoo Dong-geun, Nam Ji-hyun, Seo Kang-joon
Tür : Aile, Dram, Komedi
IRIS izle
(IMDb: 7.9)
İki uzman ulusal güvenlik ajanı Hyeong-jun (Byung-hun Lee) ve Sa-woo (Jun-ho Jeong) kankardeşlerdir ve kaderin cilvesi aynı kadına, iş arkadaşları ajan Seung-hee'e aşık olurlar. Sa-woo, Seung-hee'ye karşı hislerini bastırır, arkadaşına mutluluklar diler. Bundan kısa bir süre sonra Hyeong-jun, Macaristan'a özel bir göreve gönderilir. Görevini başarıyla tamamlar ancak kaçarken yaralanır. Kısa bir süre sonra Hyeong-jun en iyi arkadaşı Sa-woo tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlar. Seung-hee, Sa-woo'ya kaçması için yardım ederken trafik kazası geçirirler, birbirlerinden koparlar ve her ikisi de diğerinin öldüğüne inanır. Hyeon-jun gizemli bir ses tarafından kurtarılır ve IRIS adlı gizli bir örgütün varlığını öğrenir. Bir yıl sonra Hyeon-jun intikam almak için Kore'ye geri döner. Bu süre içerisinde Kuzey ve Güney Kore siyasal birlik haline gelmek üzeredir ve IRIS'ın görevi bu birleşmeyi engelemektir.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Lee Byung-hun, Kim So-yeon, Jung Joon-ho, Kim Tae-hee, Kim Yeong-cheol
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
The Scholar Who Walks the Night izle
Güç ve hırsın insanların gözünü canavar gibi bürüdüğü bir dönemde asil bir aile inanılmaz bir komplonun kurbanı olur. Ailenin kızı Yang Sun erkek kılığına girerek kitap satıcılığı yapmaya başlar. Yine günün geceye devrildiği bir günde Yang Sun yaşına göre oldukça entelektüel kişiliğe sahip bir adam ile rastlaşır. Lakin devir iyi bir devir değildir. Siyaseti yönlendiren asiller arasında çekişmeler yaşanmakta bu da halkı ister istemez rahatsız etmektedir. Gece vakti yaşanan bazı olaylar da halk arasında kulaktan kulağa dolaşan bir hikayenin doğmasına neden olur. Saray otoritesinin sarsılmaması için bu olaylara vahşi hayvanların sebebiyet verdiğini söyler ancak kötülüğün en büyüğü sarayın içine kadar girmiştir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lee Joon-gi, Lee Yu-bi, Shim Chang-min, Lee Soo-hyuk, Kim So-eun
Tür : Dram, Fantastik, Romantik, Tarih
Dawson's Creek izle
(IMDb: 6.6)
Dawson's Creek, küçük bir sahil kasabasında yaşayan bir grup gencin, yetişkinliğe uzanan yolculukta başlarından geçenlere odaklanıyor. Hepsi çocukluk arkadaşı olan gençler büyümenin sancılarını ve baskılarını, aşk acılarını birlikte yaşıyor.
Yapım Yılı : 1998
Oyuncular : James Van Der Beek, Katie Holmes, Michelle Williams, Joshua Jackson, Kerr Smith
Tür : Dram
The Casual Vacancy izle
(IMDb: 6.6)
Dünya çapında ün salmış olan Harry Potter serisinin çok satan yazarı JK. Rowling'in "The Casual Vacancy" (Boş Koltuk) adlı romanından uyarlanan bu dizinin özeti: Barry Fairbrother kırklı yaşlarındayken beklenmedik bir şekilde öldüğünde, küçük bir kasaba olan Pagford sarsılır. Pagford arnavut kaldırımlı pazar yeri ve eski manastırıyla görünüşte tipik bir İngiliz kasabasıdır; fakat bu şirin görüntünün arkasında savaşta olan bir kasabadır. Zenginler fakirlerle, gençler ebeveynleriyle, karılar kocalarıyla, öğretmenler öğrencileriyle savaştadırlar. Pagford ilk göründüğü gibi değildir. Ve Barry'den boşalan belediye meclisindeki koltuk yakında kasabanın bugüne kadar gördüğü en büyük savaşın tetikleyicisi haline gelecektir. Türlü düzenbazlıklar ve hırsla süren, herkesin birbirinin foyasını ortaya çıkaracağı seçim savaşında zafer kimin olacaktır?
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Michael Gambon, Keeley Hawes, Rufus Jones, Rory Kinnear, Julia McKenzie
Tür : Dram
Hausen izle
(IMDb: 5.9)
Kısa süre önce eşini kaybetmiş ve yeni bir başlangıç yapmaya ihtiyaç duyan bir baba köhne bir sitenin yöneticisi olarak işe başlar. Taşınmalarının ardından yeni evlerinde uğursuz bir şeylerin olduğunu hisseden genç Juri, binanın etkisi altındaki babasına ve eve karşı komşuları bir araya getirmelidir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tristan Göbel, Charly Hübner, Alexander Scheer, Daniel Sträßer, Lilith Stangenberg
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Daughter From Another Mother izle
Bebeklerinin doğumdan hemen sonra karıştığını fark eden iki kadın, yeni hayatlarına alışmak için bir plan yapar. Amaçları sıra dışı da olsa tek bir aile kurmaktır. Türkçe adı: İki Anne, İki Kız, Orijinal İspanyolca: Madre Solo hay Dos
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ludwika Paleta, Paulina Goto, Martín Altomaro, Roy Verdiguel, Javier Ponce Gambirazio
Tür : Dram, Komedi
Filtrele1993 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori